PROCEDURY

MASÁŽE

RELAXAČNÍ MASÁŽE

pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou a duševní kondici, neocenitelné jsou při regeneraci sil a odstraňování pocitů únavy. Zlepšují krevní a mízní oběh, kloubní pohyblivost a příznivě ovlivňují psychický stav. Přispívají k celkovému lepšímu vzhledu a zpomalují vznik takových příznaků organismu, jako je tvorba vrásek a zhoršení stavu kůže a podkoží.

LUXUSNÍ MASÁŽE

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace a též rozproudit energii ve Vašem Těle. Kameny jsou nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40-50 stupňů. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Patří mezi luxusní masáže. MASÁŽ HORKOU ČOKOLÁDOU. Nejprve provedeme čokoládovo-kokosový peeling. Po smytí naneseme horkou čokoládu smíchanou s mandlovým olejem a provedeme masáž. Následuje zábal. Po smytí čokolády ještě naneseme čokoládový krém. Čokoláda obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí pokožky. Dále obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo, zvlhčí a vyživí pokožku. Theobromin - alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein také působí euforicky, povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje náladu, odstraňuje deprese a stres a prý působí i jako afrodiziakum:-)!!! Patří mezi luxusní masáže.MASÁŽ TEPLÝM KOKOSOVÝM OLEJEM - peeling, masáž Luxusní relaxační masáž zad a nohou zezadu. Kokosový peeling, masáž teplým kokosovým olejem a závěrečný zábal a odpočinek.

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Přístrojová lymfodrenáž - Lymfodrenáže fungují na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie) tzn., že pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetiny se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých se stlačený vzduch vhání hadicovým systémem. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny. Běží od špiček chodidel přes lýtka, stehna, boky. Pak tlak povoluje a opět začíná nová vlna.

MEDOVÉ MASÁŽE

Medová detoxikační masáž . Cílem masáže je obnovení původní přirozené detoxikační schopnosti organismu. Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány. Speciálními hmaty, tzv. pumpováním, se z organismu odstraňují jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Odplavením toxinů tak posilujeme organismus a předcházíme vzniku různých nemocí. Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávicími obtížemi. Doporučuje se i lidem, kteří trví nemocemi kloubů nebo revmatismem.

ZÁBALY

ČOKOLÁDOVÉ ZÁBALY

Nanese se horká čokoláda a provede se zábal.

SKOŘICOVÉ ZÁBALY

Skořicový zábal - stehna, bříško, zadeček...využívá se při tvarování postavy. Cílem je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou a také křečovými žilami a popraskanými žilkami. Zábal zlepšuje buněčný metabolismus - spalování podkožního tuku, redukce tukových polštářků. Podporuje krevní oběh a tím nastartuje odvod toxických látek a zplodin z procesu látkové výměny. Toto všechno zajišťuje speciální bandáž, která se provádí po nanesení skořicového krému. Bandáž se provádí pomocí fólie, která vyvíjí tlak zvenčí a tím způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru.

MEDOVÉ ZÁBALYPARAFÍNOVÉ ZÁBALY

Parafinový zábal - Na ruce se nanese vyživující krém, ponoří do parafínu a na 15 - 20 min se ruce v igelitových sáčcích vloží do termorukavic. Ruce zábal výborně prokrví a vyživí. Zlepšuje problémy s artrózou nebo revmatismem, pozitivně ovlivňuje akupresurní dráhy, ulnární a radiální nervová zakončení.

RAŠELINOVÉ ZÁBALY

Rašelinový zábal - jeden plát - představují nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o hygienické - jednorázové zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení a tím urychlení látkové výměny. Aplikují se v kombinaci s nosičem tepla.

BAHENNÍ ZÁBALYVOSKOVÉ ZÁBALY

Voskový zábal - jeden plát - tento cenný zábal se skládá z čistě přírodního včelího vosku přímo z pláství. Jako nosného materiálu je použito nejjemnější hedvábí. Aplikace zábalu ze včelího vosku je příjemný a intenzivní zážitek. Zábal je účinný při bolestech svalů a kloubů, při revmatických onemocněních, bolestech hlavy a migréně. Podporuje intenzivní rozprostírání tepla v povrchových a hlubokých tkáních, pozitivně ovlivňuje regulaci tepla v těle. Hloubkové prohřívání zlepšuje vnímání tepla tělem a podporuje lokální prokrvení. Silné prohřátí svalů je předpoklad pro funkční zdraví. Aplikuje se v kombinaci s nosičem tepla.

SENNÉ ZÁBALY

Senný zábal - seno z Alpských luk - působí citelnou úlevu od bolesti při revmatických obtížích. Hygienické, jednorázové senné zábaly obsahují pouze fermentované přírodní seno z odlehlých a nehnojených luk, jsou bez herbicidů a hnojiv. Obsahují éterické oleje, třísloviny, mléčné kyseliny, provitamín A a vitamín D. Podporují prokrvení a slouží jako podnět při zahájení detoxikace organismu. Aplikují se v kombinaci s nosičem tepla.

KOUPELE

KOUPELE

SLATINNÁ KOUPEL - balneo rašelina - jemně mletá balneo rašelina s vodou, teplota koupele je 42 stupňů, po koupeli následuje osprchování a suchý zábal. Koupel způsobí celkové prohřátí organismu. Po několika procedurách udávají klienti značné zmírnění bolesti, výrazné zlepšení pohyblivosti.

TEJPOVÁNÍ

TEJPOVÁNÍ

V nabídce různá barevná provedení.

OSTATNÍ SLUŽBY

CROSSTRENAŽEROSTATNÍ SLUŽBYPERMANENTKY


TOPlist